Biblije Warsztaty Antydepresyjne

Biblije Warsztaty Antydepresyjne

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi Krystyna Sobczyk. która od lat pełni posługę modlitwy wstawienniczej o uzdrowienie wewnętrzne. . Jest też odpowiedzialna za taką posługę w Sekretariacie ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Jest nie tylko teoretykiem, ale świadkiem wyjścia z depresji.

Dla kogo?

Warsztaty są próbą spojrzenia na depresję od strony duchowej i szukaniem Bożych sposobów radzenia sobie w tym cierpieniu i z tym cierpieniem, tak aby depresja nie wracała i aby człowiek był wolny. Warto, aby skorzystały z nich osoby, które chcą pomóc nie tylko sobie, ale przede wszystkim innym. Nie wykluczając psychologów, terapeutów, psychiatrów należy koniecznie uwzględnić Bożą pomoc. Trzy dni warsztatów to tylko pierwszy krok do wyleczenia. – Światełko w tunelu. Jednak jest bardzo potrzebne, by zacząć się dźwigać – mówi Krystyna Sobczyk.

Depresje, związane z częścią duchową człowieka, są trudne do wyleczenia przez leki, czy terapeutę, tu potrzeba czegoś więcej. Niezbędny jest dostęp do obszaru duchowego człowieka. „szczęście wiąże się z postawą umysłu.” Wiele osób, które przeszły bardzo trudne chwile w życiu, potrafi się cieszyć, są jednak i takie, które, mimo, że wydawałoby się, ze mają wszystko są w depresji. Jest możliwe uzdrowienie z depresji, Jest możliwe aby depresja  nie wracała..

Warsztaty są bardzo dobrą formacją dla wstawienników, animatorów małych grup, dla osób, które pomagają innym w zmaganiu się z problemami życia. Także dla osób  które, zmagają się z cierpieniem jakim jest depresja (z wyłączeniem ciężkiej depresji endogennej).

Koszty

Koszty: 90 zł bez noclegu (koszty organizacji + kolacja piątek; obiad i kolacja sobota; obiad niedziela); 170 (koszty organizacji + zamieszkanie i wyżywienie)

ZAPISY

Telefonicznie: 787 182 485 lub 787 121 676
Mailowo: wspolnota@effatha.eu

Program warsztatów